Pohodlí pro naše nejmenší

adorable-21998_1280

Víte, co to dá práce objevovat svět?

Tolik barev, zvuků a vůní... Co bychom my dospělí dali za to, kdybychom všechny ty krásné nové věci mohli vnímat tak, jako poprvé.

Není se pak čemu divit, že všichni ti prckové jsou z toho objevování tak znavení. Samozřejmě, mozek musí nové vjemy pěkně roztřídit a zařadit, aby se sám učil procesu učení. 

Jak můžeme pomoct našim nejmenším všechno zvládnout?

Usmívejte se na děti 

Protože smích dodává dobrou náladu a pozitivní myšlení. A taky spoustu povzbuzení a důvěru, že je ten jejich dospělák má rád.

Buďte trpěliví

I když toho všeho máte někdy až nad hlavu, stejně uvnitř sebe víte, že to za to stojí. Podpořte své nejmenší na jejich veliké cestě.

Dopřejte maličkým kvalitní odpočinek

Protože je to jedna z nejdůležitějších věcí, kterou ke svému vývoji potřebují. A právě s tím Vám můžeme pomoct.

Pro nejmenší děti, miminka a batolata máme dečky, podložky a fusáčky, které zahřejí miminko, dopřejí mu příjemný a pohodlný odpočinek a navíc potěší oko maminky.

Každý kousek je originál se smyslem pro detail

Platí to jak o dětech, tak o našich výrobcích :) 

Snažíme se vybírat látky tak, aby byly kvalitní, příjemné na dotek, praktické a v neposlední řadě líbivé. Proto u nás máte možnost kombinací vzorů a barev. 

K fusáčku skandinávského ladění je možné doladit čepičku či nákrčník pro děťátko, maminku i tatínka. A budete hezky styloví.

fusacek

 

Příjemná pleteninová dečka v módním mentolovém odstínu je skvělým doplňkem do kočárku i na spinkání na doma. 

decka

A co je absolutní pecka, je nepadací dečka s podložkou do kočárku. Malý vrtílek se Vám tak neodkope a zůstane pěkně v teplíčku. Můžete si vybrat barevné kombinace a zda bude se zapínáním na zip, nebo bez něj. Samozřejmostí je přizpůsobení na Vámi zvolený kočárek.

podlozka

 

 

Věřte nám, chceme, aby všechny děti byly pohodlně vyspinkané, usměvavé a aby naše doplňky pro ně udělaly na tváři úsměv i maminkám. Proto pokud máte speciální požadavky, jsme tady pro Vás.

 

 logo-e77c8e-colorWe'll style you up...