Deka nepadací nepromokavá JARNÍ/PODZIMNÍ (grey melange, černý fleece)

1 940 Kč
Již brzy
Položka byla vyprodána…

Unikátně řešená zateplená nepadací deka do kočárku s postranním zipem určená k připnutí k podložce. Kromě postranního zipu má deka také šňůrky na přivázání ke konstrukci kočárku, a tak můžete snadno kombinovat přechodovou nepadací deku (připnutou k podložce) a nepromokavou deku!

Zateplená nepadací deka je nepromokavá a má krytý zip uprostřed. Ve spodní části nepadací deky je hluboká kapsa na nožičky. V horní části jsou gumičky, pomocí kterých lze deku stáhnout kolem dítěte.

Zateplená jarní/podzimní deka je 82 cm dlouhá a dle zkušeností se do ní vejde dítě do 4 let. Vydrží celé kočárkové období!

Nepadací deka do kočárku je podšitá fleecem, výplň jarní/podzimní 150g/m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nepadací zateplená deka do kočárku spolu s podložkou vytváří dojem fusaku, je tvarovaná, zabalí a zahřeje nožičky, deka s důmyslným systém připnutí k podložce nikdy nespadne.

A největší kouzlo na této dece? Zip uprostřed, díky kterému bude manipulace s prckem v kočárku naprostá hračka.
Děti chvíli neposedí ani nepostojí, chvilku v kočárku, chvilku ťapají. V obchodě je tepleji než venku nebo se často na podzim střídá počasí. Odpadne Vám tak neustálé nandávání deky, rovnání a upravování, jednoduše rozepnete a zapnete :)


Složení:
Zateplená nepromokavá deka: 100% polyester
Podšití: Fleece Antipeeling se speciální protižmoklovou úpravou: 100% polyester

Doplňkové parametry

Kategorie: Zateplené nepadací deky
Typ deky: nepromokavá jarní/podzimní
Vzor přední strana: grey melange
Vzor zadní strana: černý fleece
Položka byla vyprodána…