Podložka do kočárku kratší (Puppies, černý fleece)

1 090 Kč
Skladem

Unikátní originální podložka do kočárku s POSTRANNÍM ZIPEM určená pro kombinaci s nepadacími dekami.

Oboustranná podložka do kočárku má z jedné strany příjemnou bavlnu a z druhé strany hřejivý fleece, díky tomu ji využijete celoročně. Otvory na pásy jsou podélné a usnadní jakoukoliv manipulaci s podložkou. Tyto otvory jsou univezální a sedí do všech kočárků na trhu! 

Kratší podložka do kočárku má rozměry 38×78 cm a hodí se do kočárků, které jsou menší (menší sportovní kočárky, golfky) a nemají spodní část pro nožičky: typicky Joolz AerCybex EezyBugaboo Bee a další.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podložka do kočárku s postranním zipem je oboustranná – jedna strana je bavlněná, která je skvělá v létě a teplejších dnech. Na druhé straně je fleece s protižmolkovou úpravou, který hřeje a je skvělý do zimního období. 1 cm molitanová výplň nejen zpříjemní posezení v kočárku, ale odizoluje bavlněnou stranu od té hřejivé a tak se nemusíte bát, že by podložka hřála. 

Podložka má uprostřed šnůrky k uchycení ke kočárku a navíc ve spodní části gumu, což zajišťuje, že podložka nesjíždí a drží na místě. 

Podložka má po stranách zip a  lze nakombinovat jakýkoliv typ nepadacích dekPokud máte jednu podložku, můžete jen kombinovat a připínat jakýkoliv typ deky, např. copánkovou, pleteninovou nebo nepromokavou zateplenou deku.

Otvory na pásy jsou vyšity podélně (viz obrázek níže – verze 2). Tato verze je vhodná pro všechny typy kočárků, nejvíce ji ale oceníte, pokud máte kočárek, ve kterém nelze pásy rozpojit (např. Thule Urban Glide). Tato verze vám umožní jednoduchou manipulaci s podložkou v kočárku. Praktičnost na prvním místě – už žádné rozpojování pásů, vytahování ze sedačky a provlékání tam a zpět.  Díky této verzi se podložka stává opravdu nejpraktičtější součástí kočárku, protože i když změníte kočárek nebo budete mít doma ještě další typ, podložku tak využijete u každého typu pásů, které v kočárcích najdete. Aby se otvory nerozjížděly, jsou pojištěny zapínáním na suchý zip, který jen rozděláte, podložku jednoduše nasadíte/vyndáte a zase zapnete zpět :)

Složení: 1 strana 95% Bavlna 5% Elastan. 2 strana Fleece, Antipeeling 100% Polyester

Doplňkové parametry

Kategorie: Podložky do kočárku
Prošití pásů: verze 2
Varianta podložky: kratší
Vzor přední strana: vzorovaná
Vzor zadní strana: černý fleece