Deka nepadací nepromokavá CELOROČNÍ (black, antracit mellange fleece)

Novinka
1 910 Kč
Skladem

Celoroční nepromokavá nepadací deka do kočárku je dvouvrstvá – z vnější strany je nepromokavá kočárkovina, z vnitřní strany prémiový 100% bavlněný fleece. Má zip uprostřed pro snadnější manipulaci a zip na stranách, a tak je možné ji připnout k jakékoliv podložce do kočárku ByMom. 

Tyto celoroční nepadací deky jsou nepromokavé a neprofouknou, zároveň ale nejsou vyteplené – jsou tak ideální celoročně, když vás potká nepřízeň počasí – stačí připonout a je to. Díky adaptéru můžete také připnout dvě deky najednou a tuto celoroční nepromokavou deku použít jako vrchní vrstvu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nepadací zateplená deka do kočárku spolu s podložkou vytváří dojem fusaku, je tvarovaná, zabalí a zahřeje nožičky, deka s důmyslným systém připnutí k podložce nikdy nespadne. Zateplená nepadací deka je nepromokavá a má krytý zip uprostřed. Ve spodní části nepadací deky je hluboká kapsa na nožičky. V horní části jsou gumičky, pomocí kterých lze deku stáhnout kolem dítěte. Zateplená jarní/podzimní deka je 82 cm dlouhá a dle zkušeností se do ní vejde dítě do 4 let. Vydrží celé kočárkové období!

A největší kouzlo na této dece? Zip uprostřed, díky kterému bude manipulace s prckem v kočárku naprostá hračka.
Děti chvíli neposedí ani nepostojí, chvilku v kočárku, chvilku ťapají. V obchodě je tepleji než venku nebo se často na podzim střídá počasí. Odpadne Vám tak neustálé nandávání deky, rovnání a upravování, jednoduše rozepnete a zapnete :)


Složení:
Zateplená nepromokavá deka: 100% polyester
Podšití: 100% bavlněný fleece

Doplňkové parametry

Kategorie: Celoroční nepromokavé deky
Typ deky: nepromokavá jarní/podzimní
Vzor přední strana: black
Vzor zadní strana: antracit mellange fleece